کد خبر:3429
پ

۶۳ واحد صنفی متخلف در فردیس پلمب شد

سید علی افتخاری، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردیس در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: با توجه به اهمیت پایش واحدهای غیرضروری که بر اساس دستور ستاد استانی مبارزه با بیماری کرونا و مصوبه کمیسیون نظارت استان باید تعطیل باشند، طی چهار روز گذشته برای ۱۴۹ واحد که […]

سید علی افتخاری، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردیس در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: با توجه به اهمیت پایش واحدهای غیرضروری که بر اساس دستور ستاد استانی مبارزه با بیماری کرونا و مصوبه کمیسیون نظارت استان باید تعطیل باشند، طی چهار روز گذشته برای ۱۴۹ واحد که به مقررات بی‌اعتنا بودند، اخطار صادر شده و ۶۳ واحد متخلف نیز پلمب شدند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردیس مطرح کرد: با همکاری ناجا و اتاق اصناف بازرسی ها به صورت میدانی انجام می شود که این بازرسی ها حاکی از آن است که ۹۸ درصد واحدهای غیرضروری در شهرستان فردیس تعطیل هستند.

وی وضعیت کالاهای اساسی در این شهرستان را مناسب دانست و افزود: تا به امروز وضعیت بهداشتی نانوایی ها مطلوب بوده و هیچ یک از نانوایی‌های فردیس پلمب نشده‌اند. اکنون در تمامی شرکت های شهرک صنعتی سیمین دشت بازرس مقیم حضور دارد و آمار تولیدات آن ها در زمینه تولید ژل و محلول ضدعفونی کننده در پایان ساعات کاری به این اداره ارسال می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری