کد خبر:3035
پ

۶۰۰ لیتر محلول ضدعفونی کننده احتکارشده در اشتهارد کشف شد

سرهنگ کامران ملکی، فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران کلانتری ۱۲ رحمانیه شهرستان اشتهارد حین گشت زنی به یک خودروی سواری مشکوک شدند و دستور توقف آن را صادر کردند. فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد ادامه […]

سرهنگ کامران ملکی، فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران کلانتری ۱۲ رحمانیه شهرستان اشتهارد حین گشت زنی به یک خودروی سواری مشکوک شدند و دستور توقف آن را صادر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد ادامه داد: ماموران در بررسی ها متوجه شدند خودرو حامل مقدار زیادی محلول ضدعفونی غیرمجاز و فاقد مدارک است که با هماهنگی مقام قضائی خودرو توقیف و راننده آن دستگیر شد. ماموران پس از انتقال خودرو به کلانتری در بازرسی از آن ۶۰۰ لیتر محلول ضدعفونی غیرمجاز و احتکارشده کشف کردند.

ملکی در پایان با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت اطلاع از وجود هرگونه کالای قاچاق و احتکار شده، بلافاصله موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به ماموران اطلاع دهند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری