کد خبر:5464
پ

اجرای ویژه برنامه‌ «سوگواره‌ حسینی» در روستای اغلان‌تپه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، ویژه برنامه‌ «سوگواره‌ حسینی» با حضور کارشناسان فرهنگی، هنری و ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز در روستای «اغلان‌تپه» اجرا شد. قصه‌گویی قصه‌ «زنگ سوم»، مسابقه شعرخوانی اشعار عاشورایی، کاردستی چاپ «سربند با نام‌های مبارک امام حسین (ع) و حضرت زهرا (س)» و برگزاری کارگاه […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، ویژه برنامه‌ «سوگواره‌ حسینی» با حضور کارشناسان فرهنگی، هنری و ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز در روستای «اغلان‌تپه» اجرا شد. قصه‌گویی قصه‌ «زنگ سوم»، مسابقه شعرخوانی اشعار عاشورایی، کاردستی چاپ «سربند با نام‌های مبارک امام حسین (ع) و حضرت زهرا (س)» و برگزاری کارگاه ویژه‌ هنری در قالب «ترکیب نقاشی و کلاژ» از جمله فعالیت‌هایی بود که همزمان با چهارمین روز از دهه اول ماه محرم در محل «دارالقرآن فاطمیه» اجرا شد.

گفتنی است قبل از اجرای برنامه‌ها با توجه به ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی به منظور عدم شیوع بیماری کرونا، ماسک‌هایی که توسط موسسه خیریه «مهر گیتی» تهیه شده بود، به کودکان و نوجوانان اهدا شد. لازم به توضیح است که روستای اغلان تپه از توابع بخش چهارباغ شهرستان ساوجبلاغ و یکی از ۱۷ روستای تحت پوشش فعالیت های کتابخانه‌ سیار روستایی استان البرز است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری