کد خبر:3746
پ

۵۲ هزار نیازمند تحت حمایت کمیته امداد البرز/رزمایش بزرگ همدلی برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: بیش از ۵۲ هزار نیازمند تحت حمایت دائم و ده ها هزار نیازمند به صورت موردی در استان البرز برای رفع نیازهای معیشتی به دفاتر کمیته امداد و ۱۳۰ مرکز نیکوکاری طرف تعامل و هم افزایی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: بیش از ۵۲ هزار نیازمند تحت حمایت دائم و ده ها هزار نیازمند به صورت موردی در استان البرز برای رفع نیازهای معیشتی به دفاتر کمیته امداد و ۱۳۰ مرکز نیکوکاری طرف تعامل و هم افزایی با این نهاد مراجعه می کنند.

وی مطرح کرد: از طرفی شرایط خاص اقتصادی و شیوع بیماری کرونا اقتضائاتی را در جوامع محروم به وجود آورده که رسیدگی ویژه به وضعیت معیشتی این قشر را برای متولیان امور و خیّران بیش از پیش ضروری کرده است. رهبر معظم انقلاب اسلامی در بخشی از فرمایشات خود در روز نیمه شعبان خواستار برگزاری رزمایش گسترده همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان شدند تا از ماه رمضان امسال خاطره‌ای خوب در اذهان مردم باقی بماند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز ادامه داد: به‌ همین منظور کمیته امداد امام خمینی (ره) و مراکز نیکوکاری استان البرز در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری با هدف کاهش آلام نیازمندان و به مدد و یاری خیّران، در اقدامی جهادی، تمامی ظرفیت مقدور را جهت توزیع گسترده ارزاق و مایحتاج فقرا در ماه مبارک رمضان به کار خواهند بست.

محمدی فرد اظهار کرد: عموم نیکوکاران و آحاد البرزی‌ها نیز می‌توانند برای مشارکت در این رزمایش گسترده معنوی و انسانی کمک های خود اعم از نقدی و کالا را به ۱۳ دفتر کمیته امداد و ۱۳۰ مرکز نیکوکاری طرف تعامل با این نهاد در استان البرز تحویل دهند. همچنین جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر شماره تلفن‌ تماس ۰۲۶۳۲۸۲۶۷۴۱ در ساعات اداری آماده پاسخگویی به نیکوکاران گرامی است. شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۷۸ نیز جهت واریز وجوه نقدی در خدمت خیراندیشان خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری