کد خبر:5689
پ

۳۰۰ فرصت شغلی ثبت شده در منطقه ویژه اقتصادی پیام ایجاد شده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، نادر ثناگو مطلق، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: با توجه به نامگذاری سال ۹۹ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان جهش تولید، عزم ها در منطقه جزم شده تا با رشد زیرساخت ها بتوانیم زمینه استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی که موجب […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، نادر ثناگو مطلق، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: با توجه به نامگذاری سال ۹۹ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان جهش تولید، عزم ها در منطقه جزم شده تا با رشد زیرساخت ها بتوانیم زمینه استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی که موجب اشتغال بیشتر می شود را فراهم کنیم.

وی با اشاره به ایجاد حدود ۳۰۰ فرصت شغلی ثبت شده از ابتدای سال جاری تاکنون در منطقه ویژه اقتصادی پیام اظهار کرد: رشد این زیرساخت ها موجب شده تا شاهد تمایل روزافزون سرمایه گذاران در این منطقه باشیم، به گونه ای که از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۳۰ قرارداد سرمایه گذاری در فرودگاه پیام منعقد شده است.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اضافه کرد: یکی از مهم ترین گام ها برای استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی پیام، راه اندازی فاز چهارم در هفت پهنه بوده که از این میزان تاکنون زیرساخت های سه پهنه آماده سازی شده است.

ثناگو مطلق مطرح کرد: رشد بیش از ۸۵ درصدی تامین برق نواحی دو و هفت این فاز، شبکه روشنایی بلوار ۹۰ متری و تامین آب مورد نیاز برای ۳۰ هکتار از این نواحی صنعتی از جمله اقدامات صورت گرفته برای توسعه زیرساخت ها در فاز چهار منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بوده است.

وی عنوان کرد: عملیات عمرانی فاز چهارم منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام به مساحت ۱۶۵ هکتار از سال گذشته آغاز شده که به عنوان نقطه طلایی منطقه محسوب می شود و در آینده ای نه چندان دور می تواند به عنوان نخستین شهرک حوزه فناوری های ارتباطاتی و اطلاعاتی در کشور مطرح شود.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اذعان کرد: شهرک سلامت، فناوری های دانش بنیان، لجستیک و انبارداری، اداری، بورس، بانک و بیمه از جمله واحدهایی است که در این فاز در حال راه اندازی است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری