کد خبر:2686
پ

۱۸ تن مواد اولیه شوینده های بهداشتی در نظرآباد کشف شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد حین گشت زنی در منطقه مصطفی آباد این شهرستان به یک تریلی ولوو مشکوک می شوند و دستور توقف آن را صادر می کنند. فرمانده انتظامی استان البرز افزود: در ادامه با توجه به اینکه […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد حین گشت زنی در منطقه مصطفی آباد این شهرستان به یک تریلی ولوو مشکوک می شوند و دستور توقف آن را صادر می کنند.

فرمانده انتظامی استان البرز افزود: در ادامه با توجه به اینکه مواد اولیه موجود در تریلی خارجی بوده و راننده هیچ گونه مدارکی مبنی بر ورود قانونی آن ها به کشور ارائه نکرد، با هماهنگی مقام قضائی تریلی توقیف و به همراه راننده آن به پلیس آگاهی منتقل شد.

وی بیان کرد: در بازرسی از تریلی توقیف شده ۷۲۰ کیسه ۲۵ کیلویی به میزان ۱۸ تن مواد اولیه شوینده های بهداشتی قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال کشف و یک نفر نیز در این رابطه دستگیر شد.

محمدیان با اشاره به اینکه تمام اقدامات پلیس برای ایجاد امنیت خاطر شهروندان است، خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز می توانند انتقادات و پیشنهادات خود نسبت به عملکرد پلیس استان البرز را به شماره ۱۹۷ اعلام کنند.

انتهای پیام/
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری