کد خبر:3445
پ

۱۶۴ راننده غیربومی در البرز جریمه شدند

سرهنگ غلامعلی شرق، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در البرز، ۵۵ ورودی شهری استان شناسایی شده است و اجازه ورود افراد غیربومی به این حریم داده نمی شود. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز […]

سرهنگ غلامعلی شرق، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در البرز، ۵۵ ورودی شهری استان شناسایی شده است و اجازه ورود افراد غیربومی به این حریم داده نمی شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز افزود: طی سه روز گذشته تاکنون که طرح فاصله گذاری اجتماعی با هدف قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا در البرز به اجرا درآمده است، ۱۱ هزار و ۵۳ مسافر غیربومی به استان های مبدأ بازگردانده و ۱۶۴ راننده متخلف ۵۰۰ هزار تومان جریمه شدند.

وی از توقیف تعدادی خودروی متخلف نیز خبر داد و مطرح کرد: اکنون در ۲۳ نقطه ورودی، مسافران توسط مأموران غربالگری می شوند و افراد مجاز به حریم شهری تنها باید دارای پلاک خودروی تهران و البرز باشند. طی این مدت ۵۷۵ هزار و ۲۲۷ مورد غربالگری تست تب سنجی نیز انجام شده است.

شرق نحوه شناسایی افراد ساکن و بومی را با استفاده از کارت ملی، پلاک خودرو و آدرس بیمه نامه خودرو عنوان کرد و ادامه داد: در راستای اجرای طرح مذکور تلاش شده با حذف ترددهای غیرضروری از شیوع بیماری ویروسی کرونا جلوگیری شود.

وی با اشاره به اینکه این طرح طبق توافقات و دستورات کمیته ملی کرونا و به منظور حفظ سلامت مردم اجرا می شود، اذعان کرد: طبق مصوبه ستاد کرونای استان البرز و به دنبال اجرای طرح زوج و فرد تمام معابر سطح شهری که از ۶ فروردین از درب منزل صورت گرفته، ۱۱ هزار و ۶۴۳ راننده متخلف نیز اعمال قانون شدند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز بیان کرد: اجرای طرح زوج و فرد از درب منزل تا اطلاع ثانوی ادامه دارد و خودروهای دولتی، عمومی، امدادی و نظامی از شمول اجرای این طرح مستثنی خواهند بود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری