کد خبر:4151
پ

۱۰۰ هزار شیشه مواد ضدعفونی رایگان در البرز توزیع شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، رحیم بنامولایی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز در حاشیه دیدار با فعالان اقتصادی با اشاره به حضور منسجم فعالان اقتصادی و صنعتگران البرزی برای مقابله با کرونا گفت: واحدهای تولیدی استان البرز از ابتدای شیوع کرونا هم پا و همگام با مردم و دیگر […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، رحیم بنامولایی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز در حاشیه دیدار با فعالان اقتصادی با اشاره به حضور منسجم فعالان اقتصادی و صنعتگران البرزی برای مقابله با کرونا گفت: واحدهای تولیدی استان البرز از ابتدای شیوع کرونا هم پا و همگام با مردم و دیگر مسئولان برای مقابله با کرونا بسیج شده اند.

وی افزود: تعداد زیادی از این واحدها برای رضای خدا و پیشگیری از ابتلای مردم به کرونا به اقشار آسیب پذیر ژل و مواد ضدعفونی کننده رایگان اهدا کردند. این اقلام همچنان از سوی تولیدکنندگان به دستگاه های متولی و مردم اهدا می‌شود. واحدهای زیادی در مقابله با کرونا از محصولات خود به مردم به صورت رایگان اهدا کردند و حتی برخی حاضر نیستند که در این زمینه آمار خود را اعلام کنند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز با بیان اینکه صنایعی که در ایام کرونا به دولت و مردم بدون هیچ چشمداشتی کمک کردند باید مورد حمایت جدی دولت و دیگر دستگاه ها قرار گیرند، اذعان کرد: برخی از این واحدها با مشکلاتی مواجه هستند که باید نسبت به رفع آن ها اقدام شود.

بنامولایی با بیان اینکه یک واحد تولیدکننده آرایشی و بهداشتی در شهرک صنعتی اشتهارد استان البرز حدود ۵۰۰ نفر اشتغالزایی دارد که باید برای رفع مشکل و مواد اولیه این واحد تمهیداتی در نظر گرفت، اظهار کرد: این واحد تولیدی ۱۰۰ هزار شیشه مواد ضدعفونی کننده رایگان از ابتدای شیوع کرونا بین مردم توزیع کرده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری