کد خبر:6105
پ

۵ بنای دیگر در حریم رودخانه کرج تخریب شد

به گزارش پایگاه خبری جهان البرز به نقل از خبرگزاری فارس از کرج، صبح امر‌وز‌، در ادامه تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در حاشیه رودخانه کرج، امروز هم ۵ بنای دیگر متعلق به دستگاه‌های حکومتی و حاکمیتی تخریب شد. از جمله این بناها متعلق به آموزش و پرورش، تامین اجتماعی، جهادکشاورزی، بخشداری بود. پیش از […]

به گزارش پایگاه خبری جهان البرز به نقل از خبرگزاری فارس از کرج، صبح امر‌وز‌، در ادامه تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در حاشیه رودخانه کرج، امروز هم ۵ بنای دیگر متعلق به دستگاه‌های حکومتی و حاکمیتی تخریب شد.

از جمله این بناها متعلق به آموزش و پرورش، تامین اجتماعی، جهادکشاورزی، بخشداری بود.

پیش از این بناهای حریم رودخانه مربوط به وزارت کشور، وزارت فرهنگ‌و ارشاد، نیروی انتظامی، راه و شهرسازی، آب و فاضلاب، وزارت نیرو، وزارت کشور، سازمان حفاظت از محیط زیست، آب منطقه ای تخریب شده است.

ویلاهای بنیاد شهید و امور ایثارگران، وزارت راه و شهرسازی و ناجا نیز از این دست بناها بودند که در مدت زمان مقرر از سوی رییس قوه قضاییه تخریب شدند.

ساختمان‌ قوه قضائیه واقع در جاده کرج چالوس به دستور رییس قوه به عنوان اولین گام در راستای آزادسازی حریم رودخانه و تخریب بناهای مربوط به دستگاه‌های حاکمیتی و دولتی تخریب شد.

به گفته رییس کل دادگستری استان البرز پس از این نوبت به بناهای بخش خصوصی و رستوران‌هایی می‌شود که فاقد مجوز و در حریم رودخانه بنا شده‌اند و در نهایت این طرح به ایجاد تفرجگاه‌های برای عموم مردم ختم‌خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری