کد خبر:3800
پ

۲۱ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سردار سید یوسف مولایی، فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز از آغاز «رزمایش سراسری کمک مؤمنانه» در راستای تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری در سطح استان البرز خبر داد. وی بیان کرد: در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مؤمنانه به نیازمندان […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سردار سید یوسف مولایی، فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز از آغاز «رزمایش سراسری کمک مؤمنانه» در راستای تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری در سطح استان البرز خبر داد.

وی بیان کرد: در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مؤمنانه به نیازمندان و تدابیر مرکزیت کل سپاه، انجام اقدامات مربوط به ساماندهی هدایای اقشار مختلف برای کمک به آسیب دیدگان از بیماری کرونا را در دستورکار قرار داده‌ایم.

مولایی مطرح کرد: این کمک ها پیش از این نیز انجام می شد به گونه ای که تاکنون سه هزار و ۵۰۰ بسته کمک معیشتی از طریق سپاه استان البرز به بعضی از اقشار اهدا شده و ۲۱ هزار بسته کمک معیشتی نیز در نواحی سپاه و بسیج جمع آوری شده و در اختیار نیازمندان قرار گرفته است.

وی افزود: با اجرای رزمایش کمک مؤمنانه، کار از نظر وسعت و کیفیت تفاوت خواهد کرد و با توجه به نزدیکی به ماه مبارک رمضان تلاش می کنیم تمام ظرفیت های سپاه و بسیج را سازماندهی کنیم تا پس از تهیه و آماده سازی بسته های معیشتی و بهداشتی، به ترتیب اولویت و بنا به مقتضیات در این ماه توزیع شوند.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز عنوان کرد: با توجه به شرایط موجود کشور همه ما نیاز به همدلی داریم بالاخص کسانی که در شرایط شیوع ویروس کرونا از لحاظ اقتصادی آسیب دیده اند و لازم است که تمام مردم کمک کنند.

مولایی با بیان اینکه برای جمع آوری کمک های مردمی و خیرین شماره حساب هایی داده شده است، ادامه داد: در پایگاه های بسیج که مرکزیت این رزمایش هستند کمک های نقدی و غیرنقدی جمع آوری می شود.

وی قرارگاه های محله محور را محوریت اصلی اجرای این برنامه دانست و اظهار کرد: این کار عملی نخواهد شد مگر در سایه کمک و همدلی مردم و خیرین که همیشه پشتیبان و در صحنه بوده اند؛ نیاز است مردم در این پویش بزرگ حضور فعال داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری