کد خبر:3175
پ

۱۱ تن گوشت بسته بندی غیر بهداشتی در البرز کشف و ضبط شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سید محسن ابوترابی، رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی استان البرز گفت: ۱۱ تن گوشت قرمز که به صورت غیربهداشتی بسته بندی شده بود در این استان کشف و جمع آوری شد. این مقدار گوشت قرمز در راستای اجرای طرح پایش و حفظ سلامت و […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سید محسن ابوترابی، رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی استان البرز گفت: ۱۱ تن گوشت قرمز که به صورت غیربهداشتی بسته بندی شده بود در این استان کشف و جمع آوری شد. این مقدار گوشت قرمز در راستای اجرای طرح پایش و حفظ سلامت و امنیت غذایی مردم و مسافران در واحدهای صنفی کشف و ضبط شد.

رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی استان البرز مطرح کرد: طرح پایش و حفظ سلامت و امنیت غذایی مردم و مسافران از روز ۱۲ اسفند ماه در البرز آغاز شده و تا روز ۱۵ فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت. به منظور اجرای این طرح ۱۴ تیم نظارتی دامپزشکی در البرز فعال شده است.

وی اظهار بیان کرد: از ابتدای اجرای این طرح تاکنون یک هزار و ۷۶۶ مورد بازدید از مراکز عرضه، بسته بندی و کشتارگاه ها انجام شده که برای ۹ مورد در دادسرا پرونده تشکیل و ۲۲ پرونده نیز به تعزیرات حکومتی استان ارسال شده است. هفت واحد نیز پلمب شده اند.

ابوترابی با بیان اینکه علاوه بر ۱۱ تن گوشت قرمز، ۸۰۵ کیلوگرم فرآورده خام دامی نیز از دیگر مراکز ضبط شد، از شهروندان و مسافران خواست مواد خام تهیه شده را از مراکز مجاز خریداری و در هنگام خرید به تاریخ تولید و انقضای آن و همچنین آرم دامپزشکی دقت کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به شماره تلفن گویا ۱۵۱۲ و یا به شماره تلفن ۳۲۷۳۷۱۷۹ اطلاع دهند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری