کد خبر:5049
پ

یک هزار فرصت شغلی در منطقه ویژه اقتصادی پیام ایجاد شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، نادر ثناگو مطلق، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در پنجاه و نهمین جلسه کارگروه تخصصی دولت متشکل از نمایندگان شرکت های تابعه وزارت ارتباطات، فناوری و اطلاعات که با هدف ادامه بررسی پیش نویس قانون جامع خدمات پستی فصل مربوط به خدمات پست هوایی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، نادر ثناگو مطلق، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در پنجاه و نهمین جلسه کارگروه تخصصی دولت متشکل از نمایندگان شرکت های تابعه وزارت ارتباطات، فناوری و اطلاعات که با هدف ادامه بررسی پیش نویس قانون جامع خدمات پستی فصل مربوط به خدمات پست هوایی برگزار شد، با اشاره به توسعه زیرساخت ها با هدف خدمات رسانی هر چه بیشتر به واحدهای تولیدی در این منطقه گفت: اقدامات صورت گرفته موجب شد تا سال گذشته یک هزار فرصت شغلی در منطقه ویژه اقتصادی پیام ایجاد شود.

وی افزود: سال گذشته به اندازه تمام دوران فعالیت های منطقه جذب سرمایه گذاری و واگذاری زمین داشتیم، به نحوی که بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال سرمایه بخش خصوصی جذب شده است. ارائه خدمات به حوزه صنعت و تولید به خصوص در بخش آی.سی.تی ازجمله برنامه های منطقه ویژه است. یکی از مناطقی که در کشور برای فعالیت و استقرار شرکت های فعال در حوزه آی.سی.تی مصوب شده منطقه ویژه اقتصادی پیام است که به همین منظور در سال گذشته و امسال تلاش های زیادی با هدف توسعه زیر ساخت ها برای استقرار اصلی ترین شرکت های فعال در این بخش در منطقه صورت گرفت.

ثناگومطلق به درخواست تغییر اساسنامه شرکت پست و مخابرات پیام در هیات دولت اشاره و بیان کرد: با توجه به ماهیت و ماموریتی که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای این مجموعه در نظر گرفته، یکی از درخواست ها این بوده که تصویب این تغییرات به هیات دولت سپرده شود. هم اکنون تغییرات اساسنامه شرکت باید در مجلس شورای اسلامی مصوب شود که این مسأله زمان بر بوده و به همین منظور یکی از درخواست ها این است که این تغییرات در هیات دولت بررسی و مصوب شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری