کد خبر:3404
پ

کنترل ورود خودرو‌های غیربومی به استان البرز با جدیت دنبال می شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سردار سید یوسف مولایی، فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز و سرهنگ دوم پاسدار زنجانی، فرمانده ناحیه امام حسین (ع) کرج از محور کنترل و غربالگری خودرو‌های غیربومی به مبادی ورودی استان البرز در منطقه خلج آباد و میدان حافظ بازدید کردند. این طرح با همکاری […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سردار سید یوسف مولایی، فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز و سرهنگ دوم پاسدار زنجانی، فرمانده ناحیه امام حسین (ع) کرج از محور کنترل و غربالگری خودرو‌های غیربومی به مبادی ورودی استان البرز در منطقه خلج آباد و میدان حافظ بازدید کردند. این طرح با همکاری نیروی انتظامی، راهور، هلال احمر و بسیجیان حوزه ۱۱۵ شهید غفاری به صورت شبانه روزی ادامه دارد.

سردار سید یوسف مولایی، فرمانده سپاه استان البرز ضمن قدردانی از زحمات بی وقفه تمام مجموعه ها و ارگان‌هایی که در این طرح مشارکت دارند، با بیان اینکه بسیج و سپاه به صورت شبانه روزی در کمک به ارگان های متولی پایدار و استوار هستند، اظهار کرد:‌ یکی از مهمترین کمک ها برای ریشه کنی بیماری ضمن حمایت و کمک به مردم، در خانه ماندن و جلوگیری از سفرهای غیرضروری است تا این ویروس را نیز ریشه کن کنیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری