کد خبر:5358
پ

کم لطفی به خبرنگاران ادامه دارد/گله استانداری البرز را به کجا ببریم؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، عصر دیروز مراسم تقدیر استانداری البرز از خبرنگاران در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد اما چرا مختصر؟! مگر نه این است که قشر زحمتکش خبرنگار تمام سال بدون حق شیفت و اضافه کاری و بیمه و امید به بازنشستگی اخبار استان را پوشش می دهند؟ اما نوبت […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، عصر دیروز مراسم تقدیر استانداری البرز از خبرنگاران در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد اما چرا مختصر؟! مگر نه این است که قشر زحمتکش خبرنگار تمام سال بدون حق شیفت و اضافه کاری و بیمه و امید به بازنشستگی اخبار استان را پوشش می دهند؟

اما نوبت به تقدیر سالی یکبار که می رسد نور چشمی های این نهاد دولتی برای تجلیل دعوت می شوند. زمانی که این تبعیض و دعوت از خبرنگاران به صورت گلچین شده از سوی نماینده عالی دولت در استان سر می زند، چه انتظاری از دیگر سازمان ها و ارگان ها می توان داشت؟

گله تمام سازمان ها و ادارات را می توان به استانداری کرد اما گله استانداری را به کجا؟ این اولین بار نیست که این عمل در استان البرز صورت می گیرد و در صورتی که به این موضوع اهمیت داده نشود آخرین بار هم نخواهد بود!

کرونا بهانه ای برای فرار از تقدیر از خبرنگاران در استان شده و کم لطفی به این قشر همچنان ادامه دارد. چیزی که برای خبرنگاران بیشترین ارزش را دارد، روحیه قدردانی مسئولان است وگرنه هدیه مالی ارگان ها که کفاف هزینه های ایاب و ذهاب آن ها را هم نمی دهد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری