کد خبر:5718
پ

کمک ۲۰ میلیارد تومانی البرزی ها در «شور عاطفه‌ها»

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: کمک هایی که در شور عاطفه های امسال جمع آوری شد نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشت به طوری که بر اساس آمارهای جمع آوری شده حدود ۱۵۰ درصد رشد داشت است. وی با اعلام اینکه ۶۵ […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: کمک هایی که در شور عاطفه های امسال جمع آوری شد نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشت به طوری که بر اساس آمارهای جمع آوری شده حدود ۱۵۰ درصد رشد داشت است.

وی با اعلام اینکه ۶۵ درصد از خدمات فرهنگی ارائه شده به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد البرز از سوی خیّران تأمین می‌شود، افزود: مردم خیر و نیکوکار این استان از آغاز طرح شور عاطفه ها، ۲۰ میلیارد تومان برای کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند استان البرز کمک کرده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز بیان کرد: نیکوکاران البرزی در بیش از ۲۰۰ مرکز نیکوکاری، این نهاد را در انجام وظایف فرهنگی یاری کرده اند که در نتیجه این فعالیت‌ها تاکنون ۳۵۰ تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان نیازمند تهیه شده است و جمع‌آوری کمک‌های مردمی به منظور حمایت از دانش آموزان نیازمند ادامه دارد.

محمدی فرد یادآور شد: مردم نیکوکار و خیران البرزی می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد مهربانی #۰۲۶*۸۸۷۷* و شماره تلفن ۲۶۳۲۸۲۶۷۴۱ یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره‌حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۸۰ نزد صندوق امداد ولایت البرز، کمک‌های خود را برای تأمین ملزومات آموزشی دانش آموزان بی‌بضاعت واریز کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری