کد خبر:2726
پ

کلاس های نظری دانشگاه خوارزمی غیرحضوری برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، ستاد پدافند غیرعامل و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا دانشگاه خوارزمی در اطلاعیه‌ای از ادامه تعطیلی خوابگاه‌های دانشگاه خوارزمی در تهران و کرج تا اطلاع ثانوی خبر داد. در این اطلاعیه آمده است: این ستاد در سومین جلسه خود با حضور اعضا هیأت رئیسه و مدیران بخش های […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، ستاد پدافند غیرعامل و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا دانشگاه خوارزمی در اطلاعیه‌ای از ادامه تعطیلی خوابگاه‌های دانشگاه خوارزمی در تهران و کرج تا اطلاع ثانوی خبر داد. در این اطلاعیه آمده است:

این ستاد در سومین جلسه خود با حضور اعضا هیأت رئیسه و مدیران بخش های مختلف دانشگاه بحث و بررسی لازم را بعمل آورده و جمع بندی انجام شده در مورد نحوه برگزاری کلاس‌ها و حضور اعضای هیأت علمی و کارکنان و دانشجویان را به شرح ذیل اعلام می دارد:

الف) بنا بر ملاحظات مطرح شده درخصوص حفظ سلامت دانشجویان محترم و تداوم تقویم آموزش دانشگاه مقرر شد:

طبق برنامه ریزی انجام شده کلاس‌های نظری از شنبه ۱۰ اسفند ماه ۹۸ به صورت حضوری برگزار نخواهد شد و لزومی به حضور دانشجویان نخواهد بود. این کلاس‌ها به صورت غیرحضوری و مجازی برگزار و شیوه و زمان برگزاری کلاس‌های مجازی متعاقباً از سوی دانشکده‌ها اعلام خواهد شد.

خوابگاه‌های دانشجویی کماکان در تهران و کرج تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.

به منظور حسن برگزاری موارد ذکر شده، جلسه هماهنگی با دانشکده‌ها برگزار و نتیجه آن به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.

زمان و نحوه برگزاری کلاس‌های عملی متعاقباً از سوی دانشکده‌های مربوطه اعلام خواهد شد.  درصورتی‌که به هر دلیل، کلاس‌های نظری  به‌صورت غیرحضوری برگزار نگردد، پس از آغاز ارائه دوره‌ها به صورت حضوری، کلاس‌های جبرانی برنامه ریزی و برگزار خواهد شد.

ب) از روز شنبه ۱۰ اسفند ماه بخش‌های اداری دانشگاه فعال و لازم است اعضای هیأت علمی و کارکنان در محل کار خود حاضر شوند. نحوه حضور این عزیزان تابع تصمیمات معاونین و مدیران و رؤسای دانشکده است. مسلماً حضور اعضای محترم هیأت علمی در دانشگاه طبق روال  گذشته خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری