کد خبر:2966
پ

کشف ۸۲۰ عدد مواد محترقه غیرمجاز در کرج/دو نفر دستگیر شدند

سرهنگ محمد معظمی گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در راستای مبارزه با توزیع مواد محترقه غیرمجاز در ایام پایانی سال، طرح جمع آوری مواد محترقه غیرمجاز در دستورکار یگان های انتظامی شهرستان کرج قرار گرفت. فرمانده انتظامی شهرستان کرج مطرح کرد: در این طرح […]

سرهنگ محمد معظمی گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در راستای مبارزه با توزیع مواد محترقه غیرمجاز در ایام پایانی سال، طرح جمع آوری مواد محترقه غیرمجاز در دستورکار یگان های انتظامی شهرستان کرج قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج مطرح کرد: در این طرح که در ۲۴ ساعت گذشته در سطح شهرستان کرج به اجرا گذاشته شد، یک کیلوگرم مواد سازنده نارنجک های دستی و ۸۲۰ عدد انواع مواد محترقه قاچاق کشف و دو نفر نیز در این رابطه دستگیر و به همراه اموال قاچاق تحویل مراجع قضائی شد.

معظمی گودرزی در پایان با اشاره به نزدیکی به چهارشنبه آخر سال خطاب به جوانان و نوجوانان استان البرز خاطرنشان کرد: با رعایت نکات ایمنی در ایام پایانی سال از بروز اتفاقات ناگواری که موجب تلخ شدن کام خانواده ها در ابتدای سال جدید می شود، پیشگیری کنید.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری