کد خبر:4103
پ

کشف ۱۵۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در اشتهارد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ کامران ملکی، فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر دپوی مقادیر زیادی سوخت قاچاق در یک انبار در شهرک صنعتی اشتهارد موضوع به صورت ویژه در دستورکار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت. وی با بیان اینکه ماموران پس از اعزام به محل […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ کامران ملکی، فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر دپوی مقادیر زیادی سوخت قاچاق در یک انبار در شهرک صنعتی اشتهارد موضوع به صورت ویژه در دستورکار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران پس از اعزام به محل انبار، در بازرسی از آنجا، مقدار ۱۵۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف کردند، افزود: طبق نظر کارشناسان ارزش محموله کشف شده بالغ بر ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است؛ یک نفر نیز در این رابطه دستگیر شد.

ملکی بیان کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در خصوص مبارزه بی امان با قاچاق کالا، مسئولیت پلیس در این رابطه بیش از پیش بوده و برابر دستور العمل ها و ابلاغیه های صادره به صورت کاملا فعال و جهادی با این پدیده شوم برخورد و فعالیت قاچاقچیان کالا رصد می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد ضمن اشاره به کشفیات گسترده انواع کالای قاچاق در این شهرستان اظهار کرد: در سال گذشته توفیقات خوبی در زمینه کشفیات کالای قاچاق حاصل شد و این موضوع در سال ۹۹ نیز با جدیت پیگیری می شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری