کد خبر:4078
پ

کشف کارگاه غیرمجاز تولید ماسک در کمالشهر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سردار سید جعفر حسینی، جانشین انتظامی استان البرز از کشف کارگاه غیرمجاز تولید ماسک در اطراف کمالشهر خبر داد و گفت: مأموران پلیس با هماهنگی مقام قضائی نسبت به بازرسی از این کارگاه اقدام کرده و ۸۰ هزار عدد ماسک غیرمجاز و غیربهداشتی را کشف کردند. وی با […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سردار سید جعفر حسینی، جانشین انتظامی استان البرز از کشف کارگاه غیرمجاز تولید ماسک در اطراف کمالشهر خبر داد و گفت: مأموران پلیس با هماهنگی مقام قضائی نسبت به بازرسی از این کارگاه اقدام کرده و ۸۰ هزار عدد ماسک غیرمجاز و غیربهداشتی را کشف کردند.

وی با بیان اینکه دو نفر نیز در این زمینه دستگیر شدند، مطرح کرد: با بررسی های صورت گرفته مشخص شد متهمان در فضایی غیرایزوله بدون توجه به نکات بهداشتی اقدام به تولید ماسک کرده و با قیمت غیرمتعارف این ماسک ها را به فروش می رساندند و از این طریق بازار را متشنج می کردند.

جانشین انتظامی استان البرز در پایان از شهروندان خواست در صورت اطلاع از وجود یا تولید هرگونه اقلام غیربهداشتی که سلامت مردم را به خطر می اندازد موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ مرکز فوریت های پلیسی به مأموران اطلاع دهند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری