کد خبر:3325
پ

کشف سه هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده غیربهداشتی در اشتهارد

سرهنگ کامران ملکی، فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر تولید ژل ضدعفونی کننده غیر بهداشتی در شهرک صنعتی اشتهارد، بررسی موضوع در دستورکار پلیس امنیت عمومی شهرستان اشتهارد قرار گرفت. با بررسی های مأموران محرز شد که در یک کارگاه […]

سرهنگ کامران ملکی، فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر تولید ژل ضدعفونی کننده غیر بهداشتی در شهرک صنعتی اشتهارد، بررسی موضوع در دستورکار پلیس امنیت عمومی شهرستان اشتهارد قرار گرفت. با بررسی های مأموران محرز شد که در یک کارگاه در شهرک صنعتی اشتهارد اقدام به تولید مواد ضدعفونی کننده غیربهداشتی در حجم بالا می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد افزود: مأموران با هماهنگی مقام قضائی به محل موردنظر اعزام شدند و در بازرسی از آنجا مقدار دو هزار لیتر الکل و یک هزار لیتر ژل ضدعفونی کننده غیربهداشتی کشف کردند. بر اساس برآورد کارشناسان، ارزش مواد کشف شده یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال تخمین زده شده و یک نفر نیز در این رابطه دستگیر شد.

وی تصریح کرد: افراد سودجو با سواستفاده از شرایط موجود اقدام به تولید اقلام غیربهداشتی و فاقد مجوز می کنند که این امر تهدیدی برای سلامت جامعه بوده و ضررهای جبران ناپذیری برای اقتصاد جامعه دارد که فرماندهی انتظامی شهرستان اشتهارد با رصد فعالیت مراکز تولیدی، توزیعی و خدماتی به صورت مستمر بر فعالیت این مراکز نظارت دارد و با هنجارشکنان به صورت قاطع برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری