کد خبر:3401
پ

کشف دو هزار کیلوگرم گاز مایع در آزادراه تهران-کرج

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز در حین گشت زنی در آزادراه تهران – کرج به یک دستگاه خاور باری مشکوک شدند و دستور توقف آن را صادر کردند. رئیس پلیس آگاهی استان البرز […]

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز در حین گشت زنی در آزادراه تهران – کرج به یک دستگاه خاور باری مشکوک شدند و دستور توقف آن را صادر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز مطرح کرد: کارآگاهان در بررسی های اولیه متوجه شدند خودرو حامل تعداد زیادی کپسول ۵۰ کیلویی گاز مایع است و راننده خودرو مدارک مربوط به احراز اصالت کالا را به همراه ندارد که با هماهنگی مقام قضائی خودرو توقیف و به پلیس آگاهی منتقل شد.

وی بیان کرد: در بازرسی از خودروی توقیف شده ۴۰ عدد کپسول ۵۰ کیلویی مجموعا دو هزار کیلوگرم گاز مایع به ارزش یک میلیارد ریال کشف و یک نفر نیز در این رابطه دستگیر شد. در سال ۹۹ یکی از اولویت های اصلی پلیس آگاهی، مبارزه جدی با قاچاق کالا است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری