کد خبر:3471
پ

کشف بیش از ۹ هزار عدد ماسک احتکارشده در فردیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمد اقبالی، رئیس پلیس فتای استان البرز گفت: کارشناسان پلیس فتای استان در حال رصد فضای مجازی، یک صفحه فروش ماسک پزشکی را شناسایی کردند که این اقلام را با قیمت های نامتعارف به شهروندان ارائه می کرد. رئیس پلیس فتای استان البرز ادامه داد: مأموران پلیس […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سرهنگ محمد اقبالی، رئیس پلیس فتای استان البرز گفت: کارشناسان پلیس فتای استان در حال رصد فضای مجازی، یک صفحه فروش ماسک پزشکی را شناسایی کردند که این اقلام را با قیمت های نامتعارف به شهروندان ارائه می کرد.

رئیس پلیس فتای استان البرز ادامه داد: مأموران پلیس فتا با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه گردانندگان این صفحه را در شهرستان فردیس شناسایی کردند و با هماهنگی مقام قضائی برای بررسی موضوع به آنجا اعزام شدند.

اقبالی مطرح کرد: با حضور مأموران در مخفیگاه متهم مشخص شد نامبرده با انبار کردن حدود ۹ هزار عدد انواع ماسک های فیلتردار و ساده، آن ها را با قیمت گزاف در فضای مجازی به فروش می رساند.

وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه این متهم تعداد ۹ هزار و ۷۰۰ عدد انواع ماسک های پزشکی، فیلتردار و ساده به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال کشف و پس از تکمیل پرونده اقلام مکشوفه به همراه متهم برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری