کد خبر:3300
پ

کشف بیش از ۱۵۰ کیلوگرم مواد افیونی در البرز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز گفت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان البرز متمرکز بر روی عناصر تهیه و توزیع موادمخدر، سه نفر سوداگر مرگ که در امر توزیع موادمخدر به صورت گسترده در سطح استان فعالیت دارند شناسایی شدند و دستگیری […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز گفت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان البرز متمرکز بر روی عناصر تهیه و توزیع موادمخدر، سه نفر سوداگر مرگ که در امر توزیع موادمخدر به صورت گسترده در سطح استان فعالیت دارند شناسایی شدند و دستگیری آن ها در دستورکار این پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان البرز افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان طی رصد تحرکات یکی از سوژه ها، نامبرده را با یک دستگاه خودروی پراید در حالیکه اقدام به تهیه مواد کرده و به سمت شهرستان فردیس در حال حرکت بود مشاهده و با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان فردیس و رعایت موازین حفاظتی خودرو را متوقف و راننده آن را دستگیر کردند.

وی مطرح کرد: در بازرسی از صندوق عقب خودرو، مقدار ۷۳ کیلوگرم تریاک با لفافه که در بطری های نوشابه جاسازی شده بود کشف شد، افزود: در ادامه یکی دیگر از عناصر توزیع موادمخدر نیز که با یک دستگاه خودروی کامیون اقدام به حمل مقادیر زیادی موادمخدر از استان های شرقی کشور کرده و خودرو حامل مواد را به محمد شهر کرج منتقل کرده بود شناسایی و راننده خودرو طی یک عملیات غافگیرانه دستگیر شد.

محمدیان مطرح کرد: در بازرسی از خودرو مقدار ۶۳ کیلوگرم تریاک که داخل شیشه های نوشابه و در بار صیفی جات جاسازی شده بود کشف شد. با تلاش مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان البرز یکی دیگر از عناصر توزیع کننده موادمخدر که اقدام به نگهداری مواد در منزلش در منطقه مهرشهر کرج کرده بود و اقدام به فروش آن ها به مشتریانش می کرد شناسایی و از منزل وی ۱۸ کیلوگرم موادمخدر تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی استان البرز در پایان اظهار کرد: با دستگیری توزیع کنندگان موادمخدر طی ۲۴ ساعت گذشته در استان البرز در مجموع ۱۵۴ کیلوگرم موادمخدر تریاک از سوداگران مرگ کشف و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری