کد خبر:4426
پ

کشف بیش از ۱۴۰ کیلوگرم موادمخدر در عملیات مشترک پلیسی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز گفت: در پی رصد اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع موادمخدر در منطقه صباشهر، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستورکار این پلیس قرار گرفت. وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز گفت: در پی رصد اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع موادمخدر در منطقه صباشهر، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستورکار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان البرز ، مخفیگاه متهمان در صباشهر شناسایی شد و مأموران با هماهنگی پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی ویژه غرب استان تهران، به محل موردنظر اعزام شدند و در یک عملیات غافلگیرانه، متهمان را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۱۴۶ کیلو و ۱۰۰ گرم هروئین و ۲۳ کیلو ۸۵۰ گرم پیش ساز هروئین کشف شد. مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به صورت ۲۴ ساعته آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری