کد خبر:3582
پ

کشف بیش از ۱۱ تن موادمخدر در البرز در سال گذشته

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز از کشف ۱۱ هزار و ۲۲۷ کیلوگرم انواع موادمخدر در این استان در سال گذشته خبر داد و گفت: از این مقدار موادمخدر کشف شده، حدود هشت هزار و ۸۸۳ کیلوگرم تریاک، ۹۷۹ کیلو گرم حشیش، ۵۹۹ کیلوگرم […]

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز از کشف ۱۱ هزار و ۲۲۷ کیلوگرم انواع موادمخدر در این استان در سال گذشته خبر داد و گفت: از این مقدار موادمخدر کشف شده، حدود هشت هزار و ۸۸۳ کیلوگرم تریاک، ۹۷۹ کیلو گرم حشیش، ۵۹۹ کیلوگرم هروئین، ۳۰۴ کیلوگرم شیشه، ۲۶۳ کیلوگرم مرفین و بقیه سایر موادمخدر بوده است.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه در این مدت ۲۶ هزار و ۶۵۷ نفر دستگیر شدند که ۶۴۳ نفر قاچاقچی، ۹ هزار و ۳۷۱ نفر نگهدارنده، ۱۳هزار و ۳۵۰ نفر معتاد و سه هزار و ۲۳۶ نفر توزیع کننده بوده اند، افزود: همچنین در این مدت ۳۲ باند تهیه و توزیع موادمخدر متلاشی، ۳۴۶ خودرو توقیف و چهار قبضه سلاح از قاچاقچیان کشف شد. درسال گذشته ۱۳هزار و ۳۵۰ معتاد نیز به ۱۲۰ مرکز ترک اعتیاد ماده ۱۵ معرفی شدند.

محمدیان اظهار کرد: در این مدت ۸۶۲ مورد مشاوره تلفنی و حضوری از سوی کارشناسان پلیس مبارزه با موادمخدر استان البرز ارائه شده است. اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با مخلان نظم و امنیت یکی از مأموریت های ویژه پلیس این استان است که در سال جدید با جدیت بیشتر دنبال می شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری