کد خبر:2985
پ

کشف بیش از دو هزار لیتر موادضدعفونی کننده در فردیس

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در پی گسترش ویروس کرونا و برنامه های پلیس برای برخورد قاطع با محتکران مواد ضدعفونی کننده و بهداشتی، کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات گسترده پلیسی، متوجه یک انبار بزرگ دپوی مواد ضدعفونی در سطح شهرستان […]

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: در پی گسترش ویروس کرونا و برنامه های پلیس برای برخورد قاطع با محتکران مواد ضدعفونی کننده و بهداشتی، کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات گسترده پلیسی، متوجه یک انبار بزرگ دپوی مواد ضدعفونی در سطح شهرستان فردیس شدند.

فرمانده انتظامی استان البرز بیان کرد: مأموران پس از اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضائی به محل موردنظر اعزام شدند و در بازرسی از آنجا دو هزار و ۱۰۰ لیتر مواد ضدعفونی کننده و تعداد ۱۹ هزار و ۵۶۵ عدد انواع لوازم پزشکی احتکار شده کشف کردند.

وی با اشاره به دستگیری دو نفر در این رابطه تصریح کرد: بر اساس نظر کارشناسان، ارزش کالاهای کشف شده هفت میلیارد ریال برآورد شده است. شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک در خصوص احتکار اقلام بهداشتی موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری