کد خبر:2353
پ

کرج – ایرنا – سقوط یک دستگاه خودرو سواری به دره در جاده کرج – چالوس سبب فوت ۲ سرشنین آن شد.

کرج – ایرنا – سقوط یک دستگاه خودرو سواری به دره در جاده کرج – چالوس سبب فوت ۲ سرشنین آن شد. فتح الله هاشمی نژاد، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کرج روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : این حادثه صبح امروز در محدوده فرعی راه شهرستانک در جاده کرج […]

کرج – ایرنا – سقوط یک دستگاه خودرو سواری به دره در جاده کرج – چالوس سبب فوت ۲ سرشنین آن شد.

فتح الله هاشمی نژاد، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کرج روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : این حادثه صبح امروز در محدوده فرعی راه شهرستانک در جاده کرج – چالوس رخ داد.
در این حادثه  از چهار سرنشین یک دستگاه خودروی هایلوکس  ۲ نفر مرد در دم جان باختند و ۲ خانم به علت وخامت حال توسط امداد هوایی اورژانس  مراکز درمانی کرج منتقل  شدند.

رانندگان هنگام عبور از جاده کوهستانی و کم عرض کرج – چالوس ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از هرگونه شتاب  اجتناب کنند.
به گفته هاشمی نژاد علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است .

استان البرز دارای یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که به علت قرار گرفتن در مسیر ۱۴ استان، ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور را به خود اختصاص داده است.
جاده کرج – چالوس ۱۶۰ کیلومتر مسافت دارد که نیمی از آن در استان البرز و نیمی دیگر در حوزه استحفاظی استان مازندران واقع شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری