کد خبر:3369
پ

کاهش ۵۰ درصدی تردد در محورهای مواصلاتی استان البرز

عزیزالله شهبازی، استاندار البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: آمار اخذ شده از ۴۴ دستگاه تردد شمار نصب شده در راه های استان البرز نشان دهنده کاهش ۵۰ درصدی ترددها در ایام تعطیلات نوروز سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته است. استاندار البرز افزود: از ۲۵ اسفند ۹۸ […]

عزیزالله شهبازی، استاندار البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: آمار اخذ شده از ۴۴ دستگاه تردد شمار نصب شده در راه های استان البرز نشان دهنده کاهش ۵۰ درصدی ترددها در ایام تعطیلات نوروز سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

استاندار البرز افزود: از ۲۵ اسفند ۹۸ تا هفتم فروردین ۹۹ حدود ۷ میلیون و ۶۷۶ تردد در راه های برون شهری استان البرز ثبت شده است که این عدد در مدت مشابه سال گذشته ۱۴ میلیون و ۹۴۲ تردد بوده است.

وی بیان کرد: بخشی از آمار مذکور مربوط به ترددهای شهری بوده و تردد عبوری از استان کمتر از آمار مذکور است، به طوری که در روز هفتم فروردین ماه تعداد وسایل نقلیه ورودی به استان ۶۷ درصد و تردد خروجی از استان ۶۲ درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

استاندار البرز با اشاره به اینکه متناسب با تصمیم گیری ستاد ملی و استانی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت هایی برای تردد در راه های استان در نظر گرفته شده است، خبر داد: طرح فاصله گذاری اجتماعی در نقاط مختلف استان در حال اجرا است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری