کد خبر:4197
پ

کارگروه شناسایی معضلات در دادستانی مرکز البرز تشکیل شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، حسین فاضلی هریکندی، رئیس کل دادگستری استان البرز امروز به همراه حسن مددی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در البرز و امام‌جمعه کرج با آیت‌الله حسینی همدانی دیدار و گفت و گو کرد. آیت‌الله سید محمد مهدی حسینی همدانی، نماینده ولی […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، حسین فاضلی هریکندی، رئیس کل دادگستری استان البرز امروز به همراه حسن مددی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با حضور در دفتر نماینده ولی‌فقیه در البرز و امام‌جمعه کرج با آیت‌الله حسینی همدانی دیدار و گفت و گو کرد.

آیت‌الله سید محمد مهدی حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه در استان البرز در این دیدار پس از دریافت گزارش اقدامات انجام‌شده در استان برای مقابله با احتکار و گران‌فروشی اقلام بهداشتی و دارویی بر توزیع نظام‌مند کالاها و برخورد قاطع با محتکران تأکید کرد.

وی ضمن قدردانی از تدابیر صورت گرفته در جهت برقراری نظم در زندان‌های استان و پیشگیری کرونا افزود: این امر نشان از برتری مدیریت اسلامی در مقابل مدیریت لیبرال دموکراسی غرب به‌خصوص آمریکاست که زندان‌های آن بیش از ۹۲ درصد مبتلا به کرونا داشته و اساساً برای جان انسان‌ها ارزشی قائل نیستند.

امام جمعه کرج در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر و تشکر از اقدامات انجام‌شده در قالب طرح تحول قضایی استان البرز بیان کرد: این اقدامات که ناشی از انتصاب افراد شایسته و با روحیه جهادی و انقلابی در مسئولیت‌های قضایی است می‌تواند نویدبخش عدالت برای همگان باشد.

حسینی همدانی تشکیل «قرارگاه صیانت از بیت‌المال و مقابله با تغییر کاربری البرز» را اقدامی شایسته در دادگستری استان دانست و بیان کرد: این قرارگاه توفیق جهادی عمل کردن را به دستگاه قضایی می‌دهد چراکه قرارگاه باید همه‌جانبه و در همه عرصه‌های موردنظر وارد عمل شود و برنامه داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان البرز بابیان اینکه منابع طبیعی و اراضی ملی باید با این قرارگاه حفظ و صیانت شود، خاطرنشان کرد: از ملامت و ملامت کنندگان ناراحت و خسته نشوید که نمی‌شوید و با اهتمام فعالیت کنید که می‌کنید.

وی با پیشنهاد تشکیل کارگروه شناسایی معضلات در دادستانی مرکز استان البرز ادامه داد: این کارگروه می‌تواند با استفاده از ظرفیت‌های نخبگان و گروه‌های مردمی در شناسایی موضوعات به دادستانی کمک کرده و زمینه را برای ورود مدعی‌العموم جهت جلوگیری از تضییع و دفاع از حقوق عامه فراهم کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری