کد خبر:3834
پ

کارگاه مجازی «داستان آینده نگارانه و آخرالزمانی» برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سجاد خدری، مسئول روابط عمومی حوزه هنری استان البرز از برگزاری کارگاه مجازی «داستان آینده نگارانه و آخرالزمانی» با موضوع «ایران آینده» به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی خبر داد. وی افزود: در این کارگاه که به همت دفتر آفرینش های ادبی حوزه هنری البرز برگزار می شود، ساختار […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سجاد خدری، مسئول روابط عمومی حوزه هنری استان البرز از برگزاری کارگاه مجازی «داستان آینده نگارانه و آخرالزمانی» با موضوع «ایران آینده» به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی خبر داد.

وی افزود: در این کارگاه که به همت دفتر آفرینش های ادبی حوزه هنری البرز برگزار می شود، ساختار و عناصر داستان های آینده نگارانه و آخرالزمانی با حضور نویسندگان استان های البرز و سمنان از جمله استاد مهدی زارع و خسرو عباسی مورد بررسی و گفت و گو قرار خواهد گرفت.

خدری با بیان اینکه داستان های آینده نگارانه و آخرالزمانی به دنیای آینده می پردازد، مطرح کرد: کارگاه مجازی «داستان آینده نگارانه و آخرالزمانی» روز سه شنبه ۲۶ فروردین و دوم اردیبهشت ماه از ساعت ۱۷ الی ۱۹ برگزار می شود.

مسئول روابط عمومی حوزه هنری استان البرز بیان کرد: علاقمندان به شرکت در این کارگاه مجازی می توانند از طریق کانال تلگرام حوزه هنری استان البرز به نشانی artalborz@ و صفحه اینستاگرام حوزه این برنامه را دنبال کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری