کد خبر:6112
پ

پیمانکار بیمارستان فردیس موظف به ارائه برنامه زمانبندی جهت تحویل پروژه شد

به گزارش پایگاه خبری جهان البرز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، ابوالفضل فانی با بیان این مطلب در جلسه بررسی مشکلات بیمارستان فردیس که با حضور فرماندار فردیس و همچنین کلیه مدیران ارشد مرتبط با پروژه در سالن جلسات حوزه عمران برگزار شد، اظهار داشت: متاسفانه استان […]

به گزارش پایگاه خبری جهان البرز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، ابوالفضل فانی با بیان این مطلب در جلسه بررسی مشکلات بیمارستان فردیس که با حضور فرماندار فردیس و همچنین کلیه مدیران ارشد مرتبط با پروژه در سالن جلسات حوزه عمران برگزار شد، اظهار داشت: متاسفانه استان البرز به لحاظ شاخص های درمانی با میانگین کشوری فاصله زیادی دارد که نمونه بارز آن تعداد تخت بیمارستانی است.
وی افزود: این موضوع اهمیت افتتاح هرچه سریع تر بیمارستان فردیس را دو چندان می کند که با توجه به شیوع بیماری امیکرون و نیاز مردم به افزایش سرانه های درمانی در شهرستان باید به جد در دستور کار مسئولان ذیربط قرار گیرد.
این مسئول در راستای بازدیدهای صورت گرفته از محل اجرای پروژه خاطر نشان کرد: پیمانکار بیمارستان فردیس موظف به ارائه برنامه زمانبندی جهت تحویل بیمارستان است. در این راستا دفتر فنی استانداری مکلف است به صورت روزانه از محل پروژه بازید و گزارش آن را به معاونت عمرانی استانداری ارائه نماید.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری