کد خبر:5722
پ

پنجمین جشنواره رسانه ای ابوذر البرز در راه است/۳۰ آذر آخرین مهلت ارسال آثار

به گزارش پایگاه خبری جهان البرز، ابراهیم نوروزی فر، رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز پیش از ظهر امروز در همایش وقف و رسانه که با مشارکت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز در سالن همایش امامزاده طاهر (ع) کرج برگزار شد، از برگزاری پنجمین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر استان البرز خبر […]

به گزارش پایگاه خبری جهان البرز، ابراهیم نوروزی فر، رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز پیش از ظهر امروز در همایش وقف و رسانه که با مشارکت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز در سالن همایش امامزاده طاهر (ع) کرج برگزار شد، از برگزاری پنجمین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر استان البرز خبر داد و گفت: امسال این جشنواره با محوریت جهش تولید برگزار می شود.

وی جهش تولید و اقتصاد مقاومتی، بصیرت و دشمن شناسی، مبارزه با تروریسم و خروج آمریکا از منطقه، مبارزه با آسیب های اجتماعی، مسائل صنفی خبرنگاران و اصحاب رسانه، کرونا و کمک مومنانه، چهل سالگی دفاع مقدس، دستاوردهای انقلاب اسلامی، بسیج و حوزه اقدام و امیدآفرینی را به عنوان بخش های این جشنواره عنوان کرد.

نوروزی فر با اشاره به همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز در برگزاری این جشنواره عنوان کرد: بخش ویژه این جشنواره نقش وقف در محرومیت زدایی و تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی استان است. شرکت کنندگان می توانند آثار خود را در قالب های خبر، گزارش مکتوب، مصاحبه، تیتر، مقاله و یادداشت، عکس، موشن گرافیک و فیلم کوتاه به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز با اشاره به طراحی سایت ابوذرها به منظور تسهیل در ارسال آثار تاکید کرد: هر شرکت کننده می تواند حداکثر در سه بخش و در هر بخش حداکثر سه اثر ( در مجموع ۹ اثر ) را به دبیرخانه جشنواره ارسال کند و یا با ذکر نام استان البرز در سایت www.aboozarha.ir بارگذاری کند.

وی ۳۰ آذر ماه را آخرین مهلت ارسال آثار اعلام و بیان کرد: آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره باید در بازه زمانی ۱۵ بهمن سال ۹۸ الی ۳۰ آذر ۹۹ از رسانه ها منتشر شده باشند؛ پس از انجام داوری ها، به نفرات اول تا سوم در هر بخش جوایزی تقدیم می شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز با اشاره به شیوع ویروس کرونا مطرح کرد: بنا داریم اختتامیه این جشنواره را در روز ۲۲ بهمن همزمان با جشن پیروزی انقلاب اسلامی برگزار کنیم؛ در صورتی که اجازه اجتماع صادر شود این مراسم به صورت حضوری و در غیر این صورت به صورت مجازی برگزار می شود.

نوروزی فر در پایان به افتتاح ساختمان جدید سازمان بسیج رسانه استان البرز در مرکز شهر کرج در آینده ای نزدیک اشاره کرد و گفت: این سازمان فعالیت خود را در این ساختمان به عنوان بزرگترین مرکز رسانه ای استان البرز ادامه می دهد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری