کد خبر:2403
پ

پلمب کارگاه تولید روغن خوراکی تقلبی در البرز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، علی اکبر مختاری، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز با اشاره به کشف یک کارگاه تولید روغن خوراکی تقلبی با برند معروف گفت: با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) یک دستگاه خودروی نیمه سنگین حامل روغن قاچاق در البرز شناسایی شد. مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز ادامه داد: […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، علی اکبر مختاری، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز با اشاره به کشف یک کارگاه تولید روغن خوراکی تقلبی با برند معروف گفت: با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) یک دستگاه خودروی نیمه سنگین حامل روغن قاچاق در البرز شناسایی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز ادامه داد: پس از حضور این خودروی حامل روغن قاچاق در یک باغ مشخص شد که این روغن برای بسته بندی با برند معروف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی از کشف دستگاه‌های بسته‌بندی و ظروف و برچسب برند معروف روغن از این باغ خبر داد و بیان کرد: در این زمینه یک نفر دستگیر و محل کارگاه بسته بندی روغن تا طی مراحل قانونی پلمب شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز با تأکید بر ضرورت استفاده از کالای استاندارد و تولید داخل از مردم خواست برای خرید اقلام مصرفی خود به نشان سلامت توجه کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری