کد خبر:6345
پ
شهردار کرج:

پروژه خط اتوبوس‌های BRT کرج عملیاتی می‌شود

شهردار کرج گفت: با توجه به برگزاری مناقصه اجرای خط BRT در کرج و انتخاب نهایی پیمانکار خط اتوبوس BRT عملیات اجرایی آن به زودی آغاز می شود. مهرداد کیانی در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز ایجاد خط BRT در کرج را تحول بزرگی در حمل و نقل عمومی ذکر و عنوان کرد: با […]

شهردار کرج گفت: با توجه به برگزاری مناقصه اجرای خط BRT در کرج و انتخاب نهایی پیمانکار خط اتوبوس BRT عملیات اجرایی آن به زودی آغاز می شود.

مهرداد کیانی در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز ایجاد خط BRT در کرج را تحول بزرگی در حمل و نقل عمومی ذکر و عنوان کرد: با توجه به نیاز شهر کرج به تحول جدی در زمینه حمل و نقل عمومی عزم ما بر این است که خط BRT  در این کلان شهر به سرعت عملیاتی شود.

شهردار کرج افزود: در جلسه‌ای که با حضور پیمانکار منتخب و مسولان سازمان و حمل و نقل شهرداری کرج داشتیم در مورد نحوه اجرایی شدن این خط توافقاتی صورت گرفت. همچنین برای تأمین ناوگان و نحوه بهره‌برداری و باز مهندسی خطوط اتوبوس رانی شهری نیز تصمیماتی گرفته شد.

وی در تشریح تصمیمات اتخاذ شده در این زمینه گفت: خط BRT از پایانه شهید سلطانی مترو کرج تا میدان خوارزمی حصارک در ۳۹‌ ایستگاه رفت و برگشتی تعریف شده است.

کیانی افزود: برای این خط حدود ۶۰ تا ۷۰ دستگاه اتوبوس BRT در نظر گرفته شده که زمان بهره‌برداری از آن را می‌توان نیمه اول سال آینده پیش‌بینی کرد.

 

نویسنده خبر: رقیه منیری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری