کد خبر:3803
پ

پروژه بزرگ هتل فردیس نقطه عطفی در توسعه این شهرستان است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، فریدون محمدی، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز نخستین سفر کاری خود را به شهرستان فردیس اختصاص داد و پس از بازدید از بخش‌های مختلف شهرستان برای پیگیری مشکلات سرمایه‌گذاران به‌ویژه سرمایه‌گذار پروژه بزرگ هتل و بیمارستان گردشگری سلامت با شهردار و معاونان […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، فریدون محمدی، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز نخستین سفر کاری خود را به شهرستان فردیس اختصاص داد و پس از بازدید از بخش‌های مختلف شهرستان برای پیگیری مشکلات سرمایه‌گذاران به‌ویژه سرمایه‌گذار پروژه بزرگ هتل و بیمارستان گردشگری سلامت با شهردار و معاونان شهرداری فردیس به بحث و تبادل نظر پرداخت.

در این بازدید که سرمایه‌گذار طرح نیز حضور داشت در رابطه با مهم‌ترین مسائل و مشکلات سرمایه‌گذار پروژه گفت  گو شد و شهردار فردیس اعلام کرد که تمام حمایت‌های لازم برای آغاز به کار پروژه و رفع موانع آن انجام شود.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز با اشاره به اهمیت صنعت گردشگری و نقش بی‌بدیل آن در توسعه همه‌جانبه استان، راه‌اندازی پروژه بزرگ هتل و بیمارستان فردیس را نقطه عطفی در توسعه و عمران شهر فردیس و استان البرز دانست و بر حمایت تمام سازمان‌ها و نهادها به ویژه شهرداری از این پروژه تأکید کرد.

وی در ادامه به همراه شهردار فردیس از محل دره رودخانه کرج بازدید کرد و از نزدیک در جریان برنامه شهرداری فردیس برای تبدیل این محل به یک پارک بزرگ با کارکرد تفریحی و توریستی قرار گرفت.

این دره که در بستر رود کرج واقع شده است فضای بسیار مناسب با چشم‌انداز زیبایی دارد که برای فعالیت‌های گردشگری به ویژه توریسم شهری کاربرد دارد و در افزایش رفاه عمومی شهروندان نقش بسزایی خواهد داشت.

این پروژه در سال ۹۵ با حضور مقامات عالی کشوری و استانی کلنگ زنی شد اما به دلیل مشکلاتی که پروژه در مرحله گودبرداری و فوندانسیون داشت، متوقف شده است که به زودی مشکلات آن توسط اداره کل استان پیگیری و رفع می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری