کد خبر:5631
پ

پرداخت مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد تامین اجتماعی البرز به روز شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، ابوالحسن قورچیان، سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز از بروزرسانی پرداخت مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد تامین اجتماعی البرز خبر داد و گفت: در اجرای بخشنامه ابلاغی و به دستور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی مبنی بر تهاتر این امر با قوت بیشتری در استان پیگیری می شود. […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، ابوالحسن قورچیان، سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز از بروزرسانی پرداخت مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد تامین اجتماعی البرز خبر داد و گفت: در اجرای بخشنامه ابلاغی و به دستور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی مبنی بر تهاتر این امر با قوت بیشتری در استان پیگیری می شود.

وی در خصوص اقدامات انجام شده در استان البرز مطرح کرد: در مرحله اول مراتب دستور مدیرعامل سازمان موضوع بخشنامه مذکور به تمام مراکز درمانی طرف قرارداد اطلاع رسانی و در این راستا و با هماهنگی ایجاد شده با مدیریت درمان استان البرز و مرکز اسناد پزشکی ۸۸ فقره قرارداد با مراکز درمانی منعقد شد.

قورچیان ادامه داد: ضمنا در راستای قراردادهای منعقد شده از ابتدای سال ۹۹ لغایت ۳۱ شهریور سال جاری مبلغ ۲۰۸ میلیارد ریال مطالبات مراکز درمانی از سازمان تامین اجتماعی بابت حق بیمه پرسنل این مراکز درمانی طرف قرارداد سازمان جایگزین و تسویه شده است.

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز  بیان کرد: این امر بسیار مبارک (تهاتر) موجب شده پرداخت بدهی مراکز درمانی به روز شود و خدمات مراکز درمانی به بیمه‌شدگان در این مراکز در سایه اعتماد ایجاد شده هرچه بهتر صورت گیرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری