کد خبر:5244
پ

پخش برنامه های آموزشی از طریق سیمای زندان البرز در ایام کرونایی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، احمد شربتی علایی، رئیس اداره فرهنگی و تربیتی ندامتگاه کرج گفت: آموزش در زندان ها نیز تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته است که برای برون رفت از این معضل، آموزش در ندامتگاه مرکزی شهر کرج از طریق سیمای زندان صورت می گیرد. سیمای زندان شبکه ای مستقل […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، احمد شربتی علایی، رئیس اداره فرهنگی و تربیتی ندامتگاه کرج گفت: آموزش در زندان ها نیز تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته است که برای برون رفت از این معضل، آموزش در ندامتگاه مرکزی شهر کرج از طریق سیمای زندان صورت می گیرد. سیمای زندان شبکه ای مستقل همچون دیگر شبکه هاست که برنامه های آن توسط اداره فرهنگی و تربیتی ندامتگاه تولید و پخش می شود و تنها مددجویان ندامتگاه ها به این شبکه دسترسی دارند.

وی بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در جامعه برای جلوگیری از انتشار این ویروس در سطح زندان ها، به آموزش مجازی از طریق سیمای زندان روی آورده ایم، به همین منظور آموزش های احکام، قرآن، بهداشت و درمان و … به کمک اساتید مربوطه در واحد فرهنگی ضبط و تدوین شده و از طریق سیستم مدار بسته که در اصطلاح آن را سیمای زندان می نامند پخش می شود.

حجت باوندپور، مسئول سیمای زندان ندامتگاه کرج نیز در خصوص پخش برنامه های این شبکه گفت: بر اساس مناسبت های ملی و مذهبی برنامه های متنوعی از طریق این شبکه پخش می شود؛ به طور مثال با توجه به محدودیت های موجود، پخش ادعیه و عزاداری ها و هر برنامه ای که باید به صورت جمعی اجرا شود را از طریق سیمای زندان ضبط و پخش می کنیم. در حال حاضر نیز بخش عمده ای از برنامه های آموزشی از این طریق برای مددجویان پخش می شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری