کد خبر:5625
پ

پارک های کرج تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، پیمان بضاعتی پور، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: طبق مصوبه ابلاغی در مجمع شهرداران استان البرز به منظور مقابله با ویروس کرونا و جلوگیری از افزایش شیوع آن، پارک های کرج تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند. وی با بیان اینکه به منظور […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، پیمان بضاعتی پور، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: طبق مصوبه ابلاغی در مجمع شهرداران استان البرز به منظور مقابله با ویروس کرونا و جلوگیری از افزایش شیوع آن، پارک های کرج تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

وی با بیان اینکه به منظور ممنوعیت تردد شهروندان، اطراف پارک های کرج نوار زرد کشیده شده است، افزود: ممنوعیت تردد در اماکن عمومی از جمله پارک ها تنها توسط شهرداری میسر نیست و به همکاری نیروی انتظامی و مشارکت شهروندان نیاز دارد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج بیان کرد: جلوگیری از شیوع کرونا نباید صرفا به تعطیلی مراکز مربوط به شهرداری منجر شود بلکه تمامی اصناف پرخطر مانند رستوران ها، قلیانسراها و … نیز باید تابع دستورالعمل های ابلاغی ستاد کرونا باشند.

بضاعتی پور مطرح کرد: علیرغم اینکه دور پارک های شهر نوار زرد کشیده شده اما برای جلوگیری از حضور شهروندان در این فضاها نمی توانیم قهری عمل کنیم ولی از همشهریان درخواست می شود برای حفظ سلامت خودشان هم که شده از حضور در پارک ها خودداری کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری