کد خبر:5555
پ

وقوع تصادف مرگبار در اتوبان کرج-قزوین/سه نفر کشته و ۸ نفر مصدوم شدند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، دکتر مهرداد بابایی، رئیس مرکز اورژانس استان البرز گفت: ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه روز شنبه ۲۲ شهریور ماه، تصادف یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه تریلی در لاین جنوبی اتوبان کرج – قزوین، نرسیده به پل کردان به اورژانس البرز اعلام شد. وی با بیان اینکه بلافاصله ۶ دستگاه […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، دکتر مهرداد بابایی، رئیس مرکز اورژانس استان البرز گفت: ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه روز شنبه ۲۲ شهریور ماه، تصادف یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه تریلی در لاین جنوبی اتوبان کرج – قزوین، نرسیده به پل کردان به اورژانس البرز اعلام شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله ۶ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس البرز به محل حادثه اعزام شد، افزود: در این حادثه هشت نفر شامل یک خانم و هفت آقا مصدوم شدند و سه نفر فوت کردند.

بابایی مطرح کرد: یک نفر از مصدومین به بیمارستان مدنی و هفت نفر دیگر به بیمارستان امام جعفر صادق (ع) منتقل شدند. یکی از مصدومین که آقایی ۵۳ ساله است دچار قطع عضو یکی از اندام های تحتانی شده و آسیب دیدگی دو نفر دیگر از مصدومین جدی و وضعیت بقیه مصدومین پایدار گزارش شده است.

گفتنی است اتوبوس فوق از مبدا تبریز به مقصد گرگان در حال حرکت بوده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری