کد خبر:5260
پ

وقوع تصادف زنجیره ای مرگبار در اتوبان کرج-قزوین

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، دکتر مهرداد بابایی، رئیس مرکز اورژانس استان البرز گفت: ساعت ۰۰:۵۸ بامداد جمعه دهم مرداد ماه وقوع تصادف زنجیره ای یک تریلر، یک اتوبوس و سه دستگاه خودروی سواری در لاین شمالی اتوبان کرج – قزوین، نرسیده به پل نظرآباد و واژگونی اتوبوسی که با اعلام اداره کل […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، دکتر مهرداد بابایی، رئیس مرکز اورژانس استان البرز گفت: ساعت ۰۰:۵۸ بامداد جمعه دهم مرداد ماه وقوع تصادف زنجیره ای یک تریلر، یک اتوبوس و سه دستگاه خودروی سواری در لاین شمالی اتوبان کرج – قزوین، نرسیده به پل نظرآباد و واژگونی اتوبوسی که با اعلام اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای با ۴۰ سرنشین از تهران به مقصد میانه در حرکت بود، به اورژانس گزارش شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۶ دستگاه آمبولانس اورژانس البرز به محل حادثه اعزام شدند، مطرح کرد: در این حادثه در مجموع، ۳۱ نفر (۲۰ آقا و ۱۱ خانم) از خدمات اورژانس البرز بهره مند شدند که ۸ نفر از مصدومین به بیمارستان امام حسن (ع)، ۵ نفر به بیمارستان امام جعفر صادق (ع)، ۳ نفر به بیمارستان ولیعصر آبیک، ۳ نفر و یک نفر به کلینیک هشتگرد منتقل شدند.

بابایی اضافه کرد: ۱۴ نفر از آن ها در صحنه حادثه از خدمات درمان سرپایی تکنسین های اورژانس استان برخوردار شدند. متاسفانه حادثه فوق دو کشته (آقا) نیز بر جای گذاشت که یک نفر در دم و نفر دوم به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان امام حسن (ع) جان باخت. گفتنی است حال مصدومین حادثه رو به بهبود است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری