کد خبر:3956
پ

ورود دستگاه قضایی به حل مشکلات یک واحد تولیدی با یک هزار شاغل در نظرآباد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، یوسف رزقی، رئیس دادگستری و روح الله احمدی دادستان شهرستان نظرآباد با حضور در یک واحد تولیدی بزرگ منسوجات از بخش های مختلف آن بازید کردند و در جریان مشکلات مجموعه قرار گرفتند. در این بازدید که در سال جهش تولید و با هدف احیای مجدد بخش‌های مختلف […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، یوسف رزقی، رئیس دادگستری و روح الله احمدی دادستان شهرستان نظرآباد با حضور در یک واحد تولیدی بزرگ منسوجات از بخش های مختلف آن بازید کردند و در جریان مشکلات مجموعه قرار گرفتند. در این بازدید که در سال جهش تولید و با هدف احیای مجدد بخش‌های مختلف این واحد تولیدی صورت گرفت، فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان نیز حضور داشتند.

یوسف رزقی، رئیس دادگستری شهرستان نظرآباد در این بازدید گفت: این مجموعه یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی استان و کشور است که در زمینه تولید انواع منسوجات و دوزندگی فعالیت می‌کند و بالغ بر ۱۱۰ واحد صنفی تولیدی و کارگاه‌های کوچک با حدود یک هزار نفر شاغل را داراست تا جایی که در شهرک مسکونی آن حدودا ۶۰۰ خانوار سکونت دارند.

وی اضافه کرد: بررسی مشکلات حقوقی و برخی موانع و گره‌های اداری موجود از اولویت‌های این بازدید بود که دستورات قضایی لازم صادر شد که بنابر گفته مسئولان این کارخانه، با حل این مشکلات از تعدیل نیرو ممانعت به عمل خواهد آمد.

رزقی بیان کرد: همچنین مقرر شد فرماندار شهرستان در جهت راه اندازی مجدد واحدها و رفع موانع با اداره صمت استان هماهنگی داشته باشد و چنانچه در هر یک از فرآیندها شاهد موانع یا تمرد و عدم اجرای دستور در جهت تسهیلات بانکی باشند با انعکاس موضوع به رئیس دادگستری و دادستان شهرستان، دستورات قضایی لازم صادر شود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری