کد خبر:3366
پ

ورودی های استان البرز بسته شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز از آغاز طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در البرز خبر داد و گفت: این طرح با هدف قطع زنجیره انتقال بیماری با کاهش تماس‌ها، کاهش تردد و جلوگیری از ورود خودروهای غیربومی به استان و حذف ترددهای غیرضروری همزمان با […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز از آغاز طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در البرز خبر داد و گفت: این طرح با هدف قطع زنجیره انتقال بیماری با کاهش تماس‌ها، کاهش تردد و جلوگیری از ورود خودروهای غیربومی به استان و حذف ترددهای غیرضروری همزمان با سایر نقاط کشور اجرایی می شود.

فرمانده انتظامی استان البرز عنوان کرد: مدت زمان اجرای این طرح از امروز هشتم فروردین ماه تا اطلاع ثانوی است که صرفا به افراد بومی ساکن (مقیم) هر شهر اجازه ورود به آن شهر داده می شود و ورود افراد غیرساکن، ممنوع است.

محمدیان مطرح کرد: ملاک تشخیص بومی بودن کد ملی یا شماره پلاک خودرو و آدرس مندرج در بیمه نامه خودرو بوده و تردد خودروهای غیرمجاز ممنوع است و در صورت مشاهده در معابر داخل شهرهای استان البرز، ضمن اعمال قانون به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان، خودرو نیز به مدت یک ماه توقیف خواهد شد.

وی افزود: با هماهنگی های به عمل آمده ۳۶ نقطه از ورودی شهرهای استان البرز با موانع فیزیکی مسدود و نقاطی جهت کنترل با حضور نماینده پلیس انتطامی، پلیس راهور و یا پلیس راه، سپاه، هلال احمر، فرمانداری و ثبت احوال در این ورودی ها مشخص شده و تدابیر شدیدی در خصوص ممانعت ورود افراد غیربومی به استان در حال اجراست.

فرمانده انتظامی استان البرز به مسافران نوروزی که قصد بازگشت به شهر خود را دارند توصیه کرد برای تردد از کمربندی های استان استفاده کنند و به هیچ عنوان وارد شهر نشوند و اذعان کرد: خودروهای امدادرسان، نظامی و انتظامی، حمل بار موادغذایی و دارویی و سوخت معاف از محدودیت ورود هستند.

محمدیان اظهار کرد: برابر این طرح، تمام مراکز تعویض پلاک، صدور گواهینامه، پلیس + ۱۰ و آموزشگاه های رانندگی نیز تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود. لازم به ذکر است تردد ضروری بین تهران و البرز پس از کنترل انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری