کد خبر:4845
پ

هویت در کرج مقوله غریبی است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، علی اصغر کمالی زاده، شهردار کرج در دویست و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اینکه همکاری های دوجانبه می تواند در داشتن شهری مطلوب به ما کمک کند، گفت: هویت در کرج مقوله غریبی است و به دلیل رشد جمعیت این شهر که دو […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، علی اصغر کمالی زاده، شهردار کرج در دویست و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اینکه همکاری های دوجانبه می تواند در داشتن شهری مطلوب به ما کمک کند، گفت: هویت در کرج مقوله غریبی است و به دلیل رشد جمعیت این شهر که دو تا سه برابر متوسط رشد جمعیت در کشور است با مشکلاتی در زمینه هویت شهروندان مواجه هستیم.

وی افزود: ما در شهر کرج عموما ساکن داریم نه شهروند بنابراین باید فرآیندی ایجاد شود تا شهروندان نسبت به کالبد و فضاهای شهری تعصب داشته باشند و از شهرداری درخواست کنند فضاهای مختلفی را در اختیار آن ها قرار دهد زیرا فضاهای فرهنگی و علمی تعلق خاطر برای شهروندان ایجاد می کنند.

شهردار کرج عنوان کرد: در صورت حذف حصارهای فیزیکی پردیس کشاورزی، این دانشکده زیباتر از چهارباغ اصفهان خواهد شد که به واسطه این اقدام هویت شهر کرج می تواند با کمترین هزینه و با نگاه استراتژیک شکل گیرد.

کمالی زاده بیان کرد: شهرداری آمادگی دارد در راستای افزایش حس تعلق خاطر شهروندان به پردیس کشاورزی با حمایت شورای شهر تفاهم نامه ای را با این دانشکده منعقد کند. همچنین باید با مرمت و بازسازی فضاهای تاریخی، البرز را که استان علم و فناوری نامگذاری شده به همگان معرفی کنیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری