کد خبر:2467
پ

هوای کرج و فردیس برای گروه های حساس ناسالم است

فردین حکیمی، مدیرکل محیط زیست استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: براساس اعلام ایستگاه های سنجش آلودگی هوای استان، شاخص برخط کیفیت هوای البرز در ساعت ۱۲:۵۸ دقیقه ظهر امروز چهارشنبه، در شهرستان های کرج و فردیس به ترتیب ۱۱۸ و ۱۲۵ است. مدیرکل محیط زیست استان البرز […]

فردین حکیمی، مدیرکل محیط زیست استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز گفت: براساس اعلام ایستگاه های سنجش آلودگی هوای استان، شاخص برخط کیفیت هوای البرز در ساعت ۱۲:۵۸ دقیقه ظهر امروز چهارشنبه، در شهرستان های کرج و فردیس به ترتیب ۱۱۸ و ۱۲۵ است.

مدیرکل محیط زیست استان البرز افزود: این اطلاعات به صورت مستقیم از دستگاه های سنجش آلودگی اخذ شده است؛ در شرایطی که دستگاهی از کالیبراسیون خارج شده یا عوامل محیطی موجود در اطراف ایستگاه موجب اختلال در روند کار شود آلودگی به صورت غیرواقعی افزایش می یابد و نتایج آن قابل استناد نخواهد بود.

وی با بیان اینکه کیفیت هوای فردیس و کرج برای گروه های حساس ناسالم است، اظهار کرد: با توجه به احتمال بروز علائم تنفسی در افراد حساس و تشدید بیماری های قلبی ریوی توصیه می شود افراد مبتلا به بیماری های قلبی ریوی، سالمندان و کودکان فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری