کد خبر:5043
پ

همکاری کمیته امداد و دفتر امور بانوان استانداری البرز در زمینه کارآفرینی بانوان

محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز با اشاره به حمایت جدی این نهاد از اشتغالزایی زنان سرپرست خانوار گفت: تفاهم نامه دو جانبه بین کمیته امداد امام خمینی (ره) و دفتر امور زنان و خانواده استانداری البرز با هدف مشاوره […]

محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز با اشاره به حمایت جدی این نهاد از اشتغالزایی زنان سرپرست خانوار گفت: تفاهم نامه دو جانبه بین کمیته امداد امام خمینی (ره) و دفتر امور زنان و خانواده استانداری البرز با هدف مشاوره و هدایت شغلی زنان سرپرست خانوار در ایجاد کسب و کار پایدار به امضا رسید.

وی مطرح کرد: مطابق مفاد این تفاهم نامه دفتر امور زنان و خانواده استانداری، زنان سرپرست خانوار نیازمند اشتغال را که تحت حمایت هیچ نهاد و سازمانی نیستند به کمیته امداد معرفی می کند تا در خصوص اعطای تسهیلات خوداشتغالی یا معرفی به مراکز اشتغال (کارگاه تولیدی، کارخانه و …) اقدام کند.

محمدی فرد با بیان اینکه بیش از ۷۰ درصد جامعه هدف این نهاد را زنان سرپرست خانوار تشکیل می‌دهند، اضافه کرد: توانمندسازی این بخش از جامعه می‌تواند از ضعف‌های اقتصادی پیشگیری و مانع بروز بسیاری از مشکلات خانواده شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز بیان کرد: لذا بر اساس این تفاهم‌نامه معاونت اشتغال و خودکفایی این نهاد نسبت به مشاوره و هدایت شغلی افراد معرفی‌شده از سوی استانداری اقدام خواهد کرد. در این جلسه تشکیل مرکز نیکوکاری تخصصی کارآفرینی بانوان در مجموعه شورای مشورتی بانوان استانداری البرز نیز مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری