کد خبر:3761
پ

همکاری مؤسسه رازی برای ساخت واکسن و داروی ضد کرونا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، جلسه مشترک مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با پژوهشکده رویان اصفهان و شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان که اقدام به ساخت واکسن و داروی ضد کرونا کرده‌اند، به میزبانی مؤسسه رازی برگزار شد. این جلسه با حضور دکتر اسحاقی رئیس مؤسسه رازی، دکتر فلاح معاون […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، جلسه مشترک مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با پژوهشکده رویان اصفهان و شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان که اقدام به ساخت واکسن و داروی ضد کرونا کرده‌اند، به میزبانی مؤسسه رازی برگزار شد.

این جلسه با حضور دکتر اسحاقی رئیس مؤسسه رازی، دکتر فلاح معاون تحقیقات و فناوری و دکتر هاشمی مدیر بیوتکنولوژی این مؤسسه، دکتر نصر اصفهانی رئیس پژوهشکده رویان اصفهان و دکتر نجات بخش مدیرعامل شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان و محققان این شرکت برگزار شد.

در این جلسه در زمینه همکاری دو جانبه در رابطه با تولید واکسن های نسل جدید، پروتئین های نوترکیب، حیوانات ترانس ژن و تجهیزات مهندسی آزمایشگاهی بحث و تبادل نظر انجام شد. در پایان این جلسه نیز از بخش فیزیک و شیمی و ایمنولوژی مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی نیز بازدید به عمل آمد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری