کد خبر:2155
پ

همایش گل های داوودی در شهر گرمدره برگزار شد

مراسمی ویژه معلولین به همراه خانواده هایشان توسط پویش مردمی شهر گرمدره با همکاری دفتر امام جمعه، با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد واثق و جمع دیگری از مسئولین در سالن همایش حوزه مقاومت ۱۲۷ قمربنی هاشم (ع) برگزار گردید. در این مراسم از تمام خانواده های توانخواه تقدیر به عمل آمد، و از خانواده […]

مراسمی ویژه معلولین به همراه خانواده هایشان توسط پویش مردمی شهر گرمدره با همکاری دفتر امام جمعه، با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد واثق و جمع دیگری از مسئولین در سالن همایش حوزه مقاومت ۱۲۷ قمربنی هاشم (ع) برگزار گردید.

در این مراسم از تمام خانواده های توانخواه تقدیر به عمل آمد، و از خانواده های نمونه و نخبگان علمی و ورزشی و …  نیزتجلیل گردید.

برنامه متنوع شاد و مفرح نمایش تئاتر کمدی، کودک، موسیقی و خوانندگی و … از کارهای اجراء شده در مراسم بود.

از اهداف این طرح و برنامه اجرا شده می توان به  تشویق، تکریم و تقدیر از خانواده های دارای فرزند معلول، نمایش توانمندیهای افراد دارای معلولیت، ایجاد انگیزه در جامعه محترم معلولان، ارتقای سلامت روانی، اجتماعی خانواده های دارای فرزند معلول، نهادینه کردن فرهنگ قدر شناسی از مقام خانواده های دارای فرزند معلول در جامعه توسط فرزندان و مسئولان، معرفی و احیاء حقوق و تبیین نقش خانواده های دارای فرزند معلول، شناخت و رفع مشکلات فراروی روی خانواده های دارای فرزند معلول اشاره نمود.

گزارش تصویری

عکس زهرا برگی

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری