کد خبر:2276
پ

هفتمین کرسی تلاوت رضوی در استان البرز برگزار می شود

همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛ معاون فرهنگی نمایندگی آستان قدس رضوی در البرز از برگزاری هفتمین کرسی تلاوت رضوی در استان البرز همزمان با ایام دهه فجر انقلاب خبر داد. معاون فرهنگی نمایندگی آستان قدس رضوی در البرز در گفتگو با خبرنگار کانون تخصصی خادمیاران خبر و رسانه با اشاره به برگزاری هفتمین کرسی […]

همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛

معاون فرهنگی نمایندگی آستان قدس رضوی در البرز از برگزاری هفتمین کرسی تلاوت رضوی در استان البرز همزمان با ایام دهه فجر انقلاب خبر داد.

معاون فرهنگی نمایندگی آستان قدس رضوی در البرز در گفتگو با خبرنگار کانون تخصصی خادمیاران خبر و رسانه با اشاره به برگزاری هفتمین کرسی تلاوت رضوی به مناسبت چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی در استان البرز‌، اظهار کرد: این برنامه فاخرترین برنامه قرآنی استانی است.

وی به تاکید براینکه این برنامه به همت آستان قدس رضوی، نهادها، سازمانها و مردم در دهه فجر انقلاب برگزار خواهد شد، گفت: این برنامه با حضور یک قاری بین المللی برگزار خواهد شد.

نجف نیا با بیان اینکه هفتمین کرسی تلاوت رضوی در مصلی کرج برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: در این برنامه استانی، مردم، مسئولین، ائمه جمعه، روحانیون و خادم یاران رضوی برگزار می شود.

معاون فرهنگی نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز گفت: این برنامه قرآنی یک اتفاق خوب و فاخر برای استان البرز است که با برنامه های فوق العاده کیفی معارف قرآنی را شامل حال آنها می کند.
در ادامه حجت الاسلام میریان تصریح کرد: هدف از برگزاری این برنامه گسترش فعالیت های قرآنی و تجلیل از مقام شامخ شهدا و امام شهدا (ره) که بنیانگذار فعالیت های قرآنی در کشور است، می باشد.

مسئول کانون های تخصصی قرآنی آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: ما در ایام الله دهه فجر برنامه های متعددی خواهیم داشت که با برگزاری کرسی تلاوت قرآن آغاز خواهد شد و در کنار این برنامه ویژه برنامه های دیگری نیز خواهیم داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری