کد خبر:5235
پ

نگران نگاه سیاست زده برخی بوق های استکباری هستیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، حجت الاسلام و المسلمین مهدی ولایی برحق، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز با بیان اینکه ما نگران برگزاری مجالس حضرت سیدالشهدا علیه السلام نیستیم اما نگران نگاه سیاست زده برخی بوق های استکباری هستیم، گفت: نباید بوی پراکندگی در تصمیم و ابن الوقت بودن از مسئولین به […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، حجت الاسلام و المسلمین مهدی ولایی برحق، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز با بیان اینکه ما نگران برگزاری مجالس حضرت سیدالشهدا علیه السلام نیستیم اما نگران نگاه سیاست زده برخی بوق های استکباری هستیم، گفت: نباید بوی پراکندگی در تصمیم و ابن الوقت بودن از مسئولین به مشام برسد.

وی مطرح کرد: همان گونه که نیاز هر انسان به سلامت جسمانی جدی است نیاز به توسل و عبادت هم جزو نیازهای بسیار ضروری روحی است. باید دقت داشته باشیم که سوال بی پاسخ رهبر معظم انقلاب نکته ای دقیق است که کارشناسی امور ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا باید توسط افرادی صورت گیرد که ضرورت دعا و توسل را درک کرده باشند و ابعاد مختلف وجود انسان را لحاظ کنند.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز بیان کرد: در بعضی از استان ها در چند روز اخیر برداشت سلیقه ای و غیرمتعهدانه و حتی مخالف با ستاد کرونای مرکز دیده می شود. مگر می شود در تهران گفته شود برگزاری مراسمی مانند مسلمیه بلامانع است و دو ساعت قبل مراسم در حالی که تغییر محسوسی در روند ابتلا رخ نداده مجوز لغو شود.

ولایی برحق اظهار کرد: ما نگران این هستیم که افراد متدینی که بیشترین رعایت پروتکل ها را داشته اند احساس کنند قوه عاقله ستادهای کرونایی برداشت دقیقی از شور و شوق مردم نسبت به توسل و عزای سید الشهدا علیه السلام ندارند. چه بسا که در صورت سوء تدبیر احتمال عدم تبعیت مجموعه های مردمی از این تصمیمات وجود دارد. پیشنهاد و تذکر موکد ما تدبیر سریع و وضع پروتکل های دقیق و شفاف ولی پایدار و دور از سیاسی بازی است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری