کد خبر:5480
پ

نهضت عاشورا والاترین پیام آزادگی در تاریخ بشری/در محرم، هر رسانه یک حسینیه باشد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، ابراهیم نوروزی فر، رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز در یادداشتی آورده است: محدودیت های بهداشتی در برپایی مراسم و آیین های عزاداری، وظیفه رسانه ها را در محرم امسال سنگین تر کرده است. پاسداشت قیام عظیم کربلا و عزاداری برای حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تعطیل شدنی نیست […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهان البرز، ابراهیم نوروزی فر، رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز در یادداشتی آورده است: محدودیت های بهداشتی در برپایی مراسم و آیین های عزاداری، وظیفه رسانه ها را در محرم امسال سنگین تر کرده است. پاسداشت قیام عظیم کربلا و عزاداری برای حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تعطیل شدنی نیست چرا که این عشق و ایمان در جان دلدادگان فرهنگ عاشورا خانه دارد.

بنابراین آحاد شیعیان ضمن توجه حداکثری به دستورالعمل های بهداشتی طبق توصیه های حکیمانه رهبر معظم انقلاب و تاکیدات مراجع عظام تقلید و علمای اعلام، اقامه عزا را تعطیل نمی کنند که بخش مهمی از این امر معطوف به رسانه های جمعی و اجتماعی است. نهضت عاشورا والاترین پیام آزادگی در تاریخ بشری است و آیین های پرشور عزاداری، بهترین رسانه برای نشر و زنده نگهداشتن این پیام شعورآفرین و انسان ساز بوده اند و هستند؛ رسالتی زینبی برای رسوا کردن طاغوت و دفاع از مظلومان و مستضعفان.

با عشقی که در همکارانمان در تمام رسانه های مکتوب، برخط، دیداری و شنیداری استان نسبت به ارزش های دینی به ویژه ارادت به حضرت سیدالشهدا (ع) سراغ داریم، اطمینان داریم در این ایام هر رسانه یک حسینیه خواهد بود. فعالان رسانه ای استان با افزودن نمادهای ایام عزاداری اباعبدالله الحسین علیه السلام به نشان واره (لوگو) رسانه ها به استقبال دهه اول محرم بروند و فعالان فضای مجازی از نشر محتواهای عاشورایی در صفحات خود دریغ نکنند.

اهالی رسانه استان البرز پرشور و شعورتر از سال های گذشته رسالت خودرا  برای ارتقای معرفت حسینی در آحاد مخاطبان با تولید و انتشار محتوای خبری و تبیینی در قالب سوگواره #ما_ملت_امام_حسینیم شامل سه محور اصلی فضاسازی محیطی، آیین های عزاداری با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و نذورات و احسان در قالب کمک مومنانه ایفا خواهند کرد.

ما اهالی رسانه با ثبت جلوه های زیبای عاشقی آحاد عزاداران حسینی و کشیدن این عشق توام با عقلانیت و معنویت به رخ جهانیان، خط تحریف را می شکنیم. اگر بتوانیم جلوه های بی شمار زیبایی در فرهنگ حسینی را به نمایش بگذاریم، تلاش های مغرضانه برای غلبه دادن حواشی شکست خواهد خورد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری